Jdi na obsah Jdi na menu
 


Driver Parallel Lines - recenze

Obrazek

 

Je to už nějaký ten pátek, co se na naši PlayStation 2 dostal nový nadějný díl Drivera. Jelikož byla trojka totálním propadákem, čekalo se, že čtyřka mnoho věcí napravý. Jak to dopadlo, se dozvíte v následujících řádcích.

Hned po spuštění vás příjemně překvapí krásné referované filmečky. To velice vylepší počáteční dojem ze hry. Po skončení fimečku na vás čeká útěk před policisty, což už graficky není nějak okouzlující, ale jde to. Hned na začátek tedy celkem dobře vypadající hra, ale nyní k věci.

Obrazek

Hlavní postavu představuje jakýsi TK. Normální americký buran snažící se získat co nejvíce peněz. Jeho předností je řízení automobilů. Příběh je celkem zajímavý a to i hratelnostně, protože začínáte roku 1978, náhle se přesunete o 28 let kupředu (TK půjde do vězení) a vy znovu začínáte v roce 2006. Město, auta, motorky, hudba a dokonce i hlavní menu hry se změní k nepoznání a je tu nová hra (no, to s tou novou hrou trochu přeháním, ale je to docela zajímavé).

Hratelnostně je na tom hra celkem dobře. Máte úplnou volnost pohybu, můžete plnit mise v jakémkoliv pořadí nebo například tunit automobily (což je třeba oproti GTA: San Andreas mnohem propracovanější).

Obrazek

Mise nejsou zrovna různorodé, většinou zpočívají v tom, někam dojet, někoho zabít a uniknout před policí (to ale slabina většiny městckých akcí). Čekají na vás ale i závodní nebo střílecí mise. Všechny jsou rozděleny na povinné a nepovinné a dosáváte za jejich splnění většinou peněžitou odměnu, za které si můžete třeba vylepšit jedno ze svých aut. Proč jedno? Aut můžete totiž vlastnit víc a každé z nich si tunit podle svích představ.

Graficky se mi líbili doopravdy vyvedené modely všemožných cestovních prostředků. Okolí je však takové stereotypní. Můžete narazit na pár celkem pěkných efektů. Z nich můžu jmenovat například létající odpadky v podobě různých papírků a jiného harampádí za vašimi rychlímy koly. Graficky hra však nesklame.

Co se týče ovládací stránky hry, tak Reflection konečně pořádně zamakalo na ovládání hlavní postavy a hlavně na střílení. Pořád to není perfektní, ale oproti Driv3rovi se vám bude střílet jedna radost. Na řízení aut byli Reflections vždy profíci, takže žádné překvapení.

Další opravdu skvělou stránkou hry je ta zvuková. V obou časových obdobích se nachází desítky hitů, které se v žádném případě neohrají.

Obrazek

Nakonec ohodnotím, jak vývojáři zvládli zhruba 28 letý přesun časem, na kterém hra stavěla. Řeknu to rovnou, v sedmdesátých letech je hra mnohem lepší než v současnosti. Atmosféra náhle jaksi vyprchá a vás drží u hry jen mise, zatímco v letech sedmdesátých se cítíte uvolnění, policistům se dá snadno uniknout a barva je jaksi jemnější. Nevím, jestli byl tohle úplný záměr autorů, ale moc se jim to nepovedlo.

Když bych měl nového Drivera shrnout, řekl bych, že se jedná o celkem hrdého nástupce zpackané trojky. Dokonalá hra to ani zdaleka není, ale jestliže se do ní ponoříte naplno, bude vás bavit. V druhém časovém období už to takový zázrak není, ale vy budete chtít hru dohrát, takže u ní zůstanete celkem dlouho. Při dnešní ceně hry (zhruba 600 Kč) je to kvalitní titul, kterému přijdete na chuť, to vám zaručuji.

hodnocení:    80%

autor:   Tomáš Pavelka 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

It's just one thing after another.

(TommySargy, 15. 7. 2022 6:42)

I consider, that you are not right. I am assured. I suggest it to discuss. Write to me in PM, we will talk.
https://santorini-gay.com
https://ultimate-server.net

hospitable

(KevinAdhek, 12. 7. 2022 15:22)

Exception which proves the rule - The.
Cheats never prosper.
Make hay while the sun shines Link to proverb.
Barking dog never bites - A.
If you want a thing done well, do it yourself.
A leopard cannot change its spots Link to proverb.
Hindsight is always twenty-twenty.

娛樂城推薦

(DavidPousa, 9. 7. 2022 7:47)


娛樂城推薦

먹튀검증

(Willardlem, 8. 7. 2022 12:11)


먹튀검증

rer41yoagokzmutaew

(astold, 7. 7. 2022 12:40)

invokana 100 mg coupon https://invokana.bond/ canagliflozin metformin

Vikup klen

(Doylemex, 4. 7. 2022 17:20)

Агенство недвижимости Высота проводит
по цене близко к рыночной за 1-3 дня. Выкуп квартир, комнат, студий, домов, коммерческой недвижимости осуществляется за собственные средства в Новосибирске и пригороде.

Test, just a test

(Richardstiny, 30. 6. 2022 15:33)https://mixfilesmaker.com/

HAMKA NEWGENS

(MarvinanaeF, 29. 6. 2022 21:50)


University of Muhammadiyah Prof. DR. HAMKA (referred to as UHAMKA) is one of the private universities owned by Muhammadiyah located in Jakarta. As one of Muhammadiyah's movements in education, UHAMKA is an Islamic university that implements the Al-Quran, As-Sunnah, Pancasila and the 1945 Constitution. UHAMKA also carries out the catur dharma Muhammadiyah universities involving obligations in education, research, community service, and Al Islam and Ke-Muhammadiyahan

Импортное таможенное оформление

(kake, 29. 6. 2022 11:23)

На сегодняшний день довольно тяжело оценить то значение, которое уделяется в экономике России такой стране как Китай. И это вовсе неудивительно, учитывая, прежде, близость с Китаем, второе, преференциальные экономические отношения, ведь ни для кого не тайна, что поставка товаров из Китая https://ved-line.ru является весьма востребованной и общеизвестной услугой. Например, на нынешний российско-китайский товарооборот формируют в среднем 100-110 миллиардов долл. В связи с этим важнейшая цель для стран таможенного союза состоит таким образом, чтобы наполнить и конкретным содержанием и свою очередь, применимыми делами одобренного министерством стран курса, настроенного на равенственное, а, приоритетное, искреннее партнерство.

百家樂

(RichardAdake, 28. 6. 2022 20:38)


百家樂

Выкуп автомобилей Changan в СПБ

(AndrewSam, 28. 6. 2022 18:23)

https://vukypavto.ru/ - Срочный выкуп иностранных автомобилей марки Weltmeister модели Dion, 1945 года выпуска, тип кузова хэтчбек 5 дв. с объемом двигателя 995 коробка передач вариатор в Санкт-Петербурге.

Automate any task on the Internet

(WayneOraky, 27. 6. 2022 0:56)

Does a lot of time go to routine?
Lots of ideas, but no time to implement them?
No time to study programming, but you want to automate everything?
Spending a lot of money on programmers and freelancers?
Can you program, but tired of catching requests and digging in scripts?
Then this program is for you! https://clck.ru/reABP

Выкуп автомобилей Fiat в СПБ

(AndrewSam, 25. 6. 2022 19:35)

https://vukypavto.ru/ - Быстрый выкуп отечественных машин марки GP модели 512 BB, 1930 года выпуска, тип кузова лимузин с объемом двигателя 2392 коробка передач механическая в Санкт-Петербурге.

Are you 18? Come in and don't be shy!

(loveawake.ru, 25. 6. 2022 3:47)

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

во сколько салют сегодня в челябинске

(Arnoldbut, 24. 6. 2022 11:44)

https://mir74.ru/23327-vii-zimniy-mezhdunarodnyy-festival-iskusstv-v-sochi-pryamaya-translyaciya.html

Brooks Picking Tapping Technique Collection

(Herbertflero, 23. 6. 2022 6:27)

https://replit.com/@BooksLib/Download-Music-And-Architecture-The-Relations-Between-Music
https://replit.com/@BooksLib/Download-Twelfth-Night-Epub
https://replit.com/@BooksLibs/Download-Abstract-Coloring-Book-106-pages-85x11in-Paperbac
https://replit.com/@BooksLibs/Download-Dance-of-the-Sugar-Plum-Fairy-I-Tchaikovsky-I-6-Ver
https://replit.com/@BooksLib/Download-Ancient-Engineers-The-Missing-Tech-Behind-The-Worl
https://replit.com/@BooksLibs/Download-Polymer-Clay-Projects-and-Detail-Guide-Creative-DI
https://replit.com/@BooksLib/Download-New-Zealand-Stopover-The-Old-City-In-New-Zealand
https://replit.com/@BooksLibs/Download-Twelfth-Night-Classic-Original-EditionAnnotated
https://replit.com/@BooksLib/Download-Creating-Care-Art-and-Medicine-in-US-Hospitals-Ep
https://replit.com/@BooksLib/Download-CRAZY-ONES-ARE-YET-TO-BE-BORN-Epub
https://replit.com/@BooksLibs/Download-Broadway-Musical-Facts-and-Quizzes-How-Well-Do-You
https://replit.com/@BooksLib/Download-Venus-and-Adonis-Epub
https://replit.com/@BooksLibs/Download-BTS-PROOF-OFFICIAL-Photo-Collection-100-Epub
https://replit.com/@BooksLibs/Download-Motivational-and-Inspiring-Quotes-Coloring-Book-52
https://replit.com/@BooksLibs/Download-Dali-Third-World-of-Art-Epub


https://paste2.org/29GZ7dMk
https://pastelink.net/f58vhbq3
https://paste2.org/5XcxYAO0
https://pastelink.net/qnlzq6ur
https://techplanet.today/post/irelands-oldest-inhabited-castles-neighbors

займы онлайн на яндекс деньги

(CurtisBoisp, 22. 6. 2022 20:49)

Займ на Яндекс деньги - пошаговая инструкция. Условия микрозайма на Яндекс деньги. Как срочно оформить займ без отказа онлайн.

Source:

- https://zaym-yandex-dengi.com
Tags:
займы онлайн на яндекс деньги

중국배대지

(PhillipNop, 22. 6. 2022 13:21)


중국배대지

canvas tent

(DavidPousa, 21. 6. 2022 4:07)


40Celsius canvas tent are made from high quality waterproof cotton fabric. They are fast to install in 15 minutes and last for very long time. Free Shipping

how to mind red-hot football except in placenames kill matches online

(Kevinhox, 19. 6. 2022 17:06)

You can supervise your favorite shows and movies from https://koragoallive.com/ - kora goal, HBO Max, Disney Addition and other services on your TV sooner than using a streaming device. Streaming devices are small boxes or sticks that weld to your TV through an HDMI cable. When connected, they walk into a stop your internet-enabled TV into a fully equipped streaming hub.

Varied perceptive TVs on with some gentle of operating method that is capable of downloading streaming apps, but add-on streaming devices again be suffering with simpler remotes, more apps, better search and more frequent updates than the OS built into your set. Additional, they're a much more affordable alternate to upgrading your thorough TV.

Roku recently released a new version of the high-end Ultra that in the present circumstances includes the Assert Alien Pro. The set-up is priceless and weight not be the wealthiest sturdy pro most people. So which streaming devices do we believe capacity present a more advisedly value?

We've reviewed nearly every streaming device and main smart TV combination present today, including Roku, Google Chromecast, Amazon and Apple TV. Read on as we break down the greatest streaming devices available now.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50

následující »