Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nintendo Wii

.

Novinky.....Recenze.....Prodej.....Obrázky.....Videa


NovinkyUpdate 9. únor 2008

ObrazekFirma Nintendo do budoucna neplánuje masivně multiplayerovou online hru (neboli MMO hru) na své Wii. Prezident společnosti Satoru Iwata prozradil, že jelikož si má Wii držet svou přístupnost i pro osoby nemající žádné zkušenosti s počítači, nemají jinou možnost. Na takovou obdobu Second Life na Wii tedy radši rychle zapomeňte.Update 6. únor 2008

ObrazekDnes v 16:30 (a poté každou středu a sobotu v repríze) můžete sledovat na české hudební televizi Óčko nový herní pořad CHEAT. Srovnat jej v České republice můžeme akorát s nepříliš povedeným Game Page na ČT. V dnešním díle na vás čeká recenze na Bunout Paradise nebo prewiev na Frontlines: Fuel of War. Nemáte-li Óčko, můžete sledovat na internetu.


ObrazekUrčitě si pamatujete na první dva díly Red Faction, které byly populární hlavně díky jejich ojedinělém fyzickém systému ničení zdí a dalších předmětů Volition. Třetí díl je už nějakou dobu v přípravě a jediné co zatím víme, je, že by měla vyjít zhruba v březnu 2009 a to na všechny next-gen konzole (PS3, X360 a Wii) a PC platformu.

IE7 pro nejlepší zobrazení webu