Jdi na obsah Jdi na menu
 


XBox 360

.

Novinky.....Recenze.....Prodej.....Obrázky.....Videa


NovinkyUpdate 15. únor 2008

ObrazekJedna z nejslavnějších sérií Command and Conquer se vrací s novým dílem Red Alert 3 na PlayStation 3, XBox 360 a PC. Dle zatím neoficiálních informací by v něm hlavní roli měl hrát konflikt mezi Spojenci, Sověty a Japonci. Přičemž opravdu zajímavá je informace, že by všechny kampaně měli obsahovat kooperativní mód. EA vypustilo několik obrázků ze hry a z nich lze posuzovat, že se technicky podobá Red Alert 2.


Update 9. únor 2008

ObrazekMajitélé závodů Project Gotham Racing 4 se 14.února dočkají hned dvou stažitelných přídavků. První s názvem Free Challenge Pack přidá vůz Peugeot Flux a módy Tourist a Free Roam Cat And Mouse. Za zhruba 160 Kč si můžete zaplatit Premium Challenge Pack, který mimo výše zmíněné přidá i devět dalších nových aut a tři motorky, jako třešnička na dortu bude přibalen mód World Challenge Arcade Mod (20 závodů ve třech tematicky rozdělených kapitolách a 5 platinových jízd).Update 8. únor 2008

Obrazek

Rockstar se pochlapili a rapidně aktualizovali homepage očekávaného GTA IV. Najdete zde kromě nového (a mimochodem velmi podařeného) grafického kabátu i nová videa, obrázky a konečně se nám představí i detailní mapa města a pár dalších velice zajímavých drobností.
Update 6. únor 2008

ObrazekDnes v 16:30 (a poté každou středu a sobotu v repríze) můžete sledovat na české hudební televizi Óčko nový herní pořad CHEAT. Srovnat jej v České republice můžeme akorát s nepříliš povedeným Game Page na ČT. V dnešním díle na vás čeká recenze na Bunout Paradise nebo prewiev na Frontlines: Fuel of War. Nemáte-li Óčko, můžete sledovat na internetu.ObrazekUrčitě si pamatujete na první dva díly Red Faction, které byly populární hlavně díky jejich ojedinělém fyzickém systému ničení zdí a dalších předmětů Volition. Třetí díl je už nějakou dobu v přípravě a jediné co zatím víme, je, že by měla vyjít zhruba v březnu 2009 a to na všechny next-gen konzole (PS3, X360 a Wii) a PC platformu.
Update 4. únor 2008


ObrazekVypadá to, že pro hraní pokračování celkem uspěšné hry Condemned budeme muset potřebovat celkem silné žaludky. Původně se předpokládalo, že hlavní hrdina, kterého známe z prvního dílu, bude spíše v pobobě klepající se trosky, než aby něco vyšetřoval, ale zdá se, že to bude přesně naopak. Potkáme tu pár stovek rozpitvaných těl a pravděpodobně i něco navíc. Hra se začíná zajímavě vybarvovat a prozatím to vypadá na velice povedený titul se skvělou atmosférou. Dvacetišesti sekundovou ukázku ze hry naleznete v sekci Videa.
IE7 pro nejlepší zobrazení webu