Jdi na obsah Jdi na menu
 


PlayStation 2

.

Novinky .....Recenze.....Obrázky .....Videa  .....Prodej

.

NovinkyUpdate 12. únor 2008

ObrazekMajitelé starší, ale stále ohromě populární konzole PlayStation 2, se stejně jako next-gen bratříčci dočká své verze hry Alone in the Dark. V žádném případě by nemělo jít jen o slabý odvar mnohem propracovanější verze hry třeba na PS3. Právě naopak ! Je jasné, že graficky se next-gen verzi nemůže rovnat, hratelnostně však bezproblémů. Těšit se můžeme na klasickou hratelnost v žánru Suvival/Horror a na zajímavé zpracování fyziky. Chcete-li si prohlédnout jak tzv. old-gen verze hry bude vypadat, klikněte na tento odkaz.Update 6. únor 2008

ObrazekSpolečnost Konami se rozhodla na PS2 vydat první tři díly Metal Gear Solid v jednom balení. Balík her by měl obsahovat Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2: Substance a Metal Gear Solid 3: Subsistence. Jak jste si zajisté všimli, u druhého a třetího dílu se jedná o rozšířené edice a podle Konami to pomůže fanouškům připomenout si před čtvrtým dílem důležité dějové zvraty. Sbírka bude nazvána Metal Gear Solid: Essential Collection a v USA by se cena měla vyšplhat na 30 dolarů. U nás by se tedy kolekce mohla dát sehnat za velice přiznivých 600Kč, což je za celkem tři kvalitní kousky a z toho ještě dva v rozšířené edici jedinečná cena.

UPDATE: Součástí balení by měli být také stařičké díly Metal Gear a Metal Gear 2: Solid Snake (součást Metal Gear Solid 3: Subsistence)ObrazekZní to neuvěřitelně, ale PlayStation 2 získala v posledním čtvrtletí pro EA nejvíce peněz. PS2 pomohlo vydělat EA 301 milionů dolarů a to s docela velkým odstupem před konkurencí. Druhý X360 totiž vydělal "pouhých" 196 milionů a třetí PC platforma 148 milionů.

IE7 pro nejlepší zobrazení webu