Jdi na obsah Jdi na menu
 


Driver Parallel Lines - recenze

Obrazek

 

Je to už nějaký ten pátek, co se na naši PlayStation 2 dostal nový nadějný díl Drivera. Jelikož byla trojka totálním propadákem, čekalo se, že čtyřka mnoho věcí napravý. Jak to dopadlo, se dozvíte v následujících řádcích.

Hned po spuštění vás příjemně překvapí krásné referované filmečky. To velice vylepší počáteční dojem ze hry. Po skončení fimečku na vás čeká útěk před policisty, což už graficky není nějak okouzlující, ale jde to. Hned na začátek tedy celkem dobře vypadající hra, ale nyní k věci.

Obrazek

Hlavní postavu představuje jakýsi TK. Normální americký buran snažící se získat co nejvíce peněz. Jeho předností je řízení automobilů. Příběh je celkem zajímavý a to i hratelnostně, protože začínáte roku 1978, náhle se přesunete o 28 let kupředu (TK půjde do vězení) a vy znovu začínáte v roce 2006. Město, auta, motorky, hudba a dokonce i hlavní menu hry se změní k nepoznání a je tu nová hra (no, to s tou novou hrou trochu přeháním, ale je to docela zajímavé).

Hratelnostně je na tom hra celkem dobře. Máte úplnou volnost pohybu, můžete plnit mise v jakémkoliv pořadí nebo například tunit automobily (což je třeba oproti GTA: San Andreas mnohem propracovanější).

Obrazek

Mise nejsou zrovna různorodé, většinou zpočívají v tom, někam dojet, někoho zabít a uniknout před policí (to ale slabina většiny městckých akcí). Čekají na vás ale i závodní nebo střílecí mise. Všechny jsou rozděleny na povinné a nepovinné a dosáváte za jejich splnění většinou peněžitou odměnu, za které si můžete třeba vylepšit jedno ze svých aut. Proč jedno? Aut můžete totiž vlastnit víc a každé z nich si tunit podle svích představ.

Graficky se mi líbili doopravdy vyvedené modely všemožných cestovních prostředků. Okolí je však takové stereotypní. Můžete narazit na pár celkem pěkných efektů. Z nich můžu jmenovat například létající odpadky v podobě různých papírků a jiného harampádí za vašimi rychlímy koly. Graficky hra však nesklame.

Co se týče ovládací stránky hry, tak Reflection konečně pořádně zamakalo na ovládání hlavní postavy a hlavně na střílení. Pořád to není perfektní, ale oproti Driv3rovi se vám bude střílet jedna radost. Na řízení aut byli Reflections vždy profíci, takže žádné překvapení.

Další opravdu skvělou stránkou hry je ta zvuková. V obou časových obdobích se nachází desítky hitů, které se v žádném případě neohrají.

Obrazek

Nakonec ohodnotím, jak vývojáři zvládli zhruba 28 letý přesun časem, na kterém hra stavěla. Řeknu to rovnou, v sedmdesátých letech je hra mnohem lepší než v současnosti. Atmosféra náhle jaksi vyprchá a vás drží u hry jen mise, zatímco v letech sedmdesátých se cítíte uvolnění, policistům se dá snadno uniknout a barva je jaksi jemnější. Nevím, jestli byl tohle úplný záměr autorů, ale moc se jim to nepovedlo.

Když bych měl nového Drivera shrnout, řekl bych, že se jedná o celkem hrdého nástupce zpackané trojky. Dokonalá hra to ani zdaleka není, ale jestliže se do ní ponoříte naplno, bude vás bavit. V druhém časovém období už to takový zázrak není, ale vy budete chtít hru dohrát, takže u ní zůstanete celkem dlouho. Při dnešní ceně hry (zhruba 600 Kč) je to kvalitní titul, kterému přijdete na chuť, to vám zaručuji.

hodnocení:    80%

autor:   Tomáš Pavelka 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Are you 18? Come in and don't be shy!

(loveawake.ru, 17. 1. 2022 23:59)

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

most excellently website browser

(GamerTer, 17. 1. 2022 5:43)

episode adrenaline adventure specifically undemonstrative in behalf of formula racing one conveyance chauffeurs. Presume simply how they can take it throughout Indycar or quickness race. Stopped dreaming, start "Actual Hurry," and submerge yourself in the era of fastest and seasoned motorists who existent and again pass away on extraordinary asphalt tracks. GT Motorsport is not owing one - evaluate your abilities in this simulation of Stately Prix races. For all, pinpoint the employment to the distrust which problems you - are you established tolerably to light air up being the planet recovery champ in asphalt races
https://www.bestcrazygames.com/

Работа

(DonaldBen, 17. 1. 2022 1:50)

https://vk.com/rabotanovokuznetsk

Работа

(DonaldBen, 16. 1. 2022 14:08)

https://vk.com/rabota_kemer_ovo

Заработок в интернете

(MichaelMeand, 16. 1. 2022 5:08)

https://images.google.be/url?sa=t&url=https://vk.com/zarabotok_v_internete_dlya_mam

Асфальт

(Juliocealf, 16. 1. 2022 5:00)

Асфальт в течении пары дней на https://skoda-dws.ru . Жми!

замена стекла душевой кабины

(Bogdanomm, 16. 1. 2022 3:13)

Здравствуйте дамы и господа!
Предлагаем Вашему вниманию изделия из стекла для дома и офиса.Наша организация ООО «СТЕКЛОЭЛИТ» работает 10 лет на рынке этой продукции в Беларуси.Хозяева квартир, загородных домов, коттеджей, а также офисных и торговых помещений для обустройства проемов все чаще выбирают двери из закаленного стекла. Такой материал неспроста стал популярен. По прочности и звукоизоляции стекло не уступает деревянным полотнам, а по износостойкости в разы превосходит другие классические материалы. Кроме всех плюсов технических характеристик, стекло является наиболее декоративным материалом и в ближайшее время точно не выйдет из моды.
Более подробная информация размещена https://drive.google.com/file/d/1vmrY5GSwVaOZLTTZYDu9eRJGb7VqrLSr/view?usp=sharing
Увидимся!

Заработок в интернете

(MichaelMeand, 15. 1. 2022 22:26)

https://maps.google.com.kh/url?sa=t&url=https://vk.com/zarabotok_v_internete_dlya_mam

Test 21

(Hermanheist, 15. 1. 2022 18:36)

Da un cialis generico espaсa similar se produce una pйrdida de peso segura estas citas s y agSuena complicado.

Работа

(DonaldBen, 15. 1. 2022 12:38)

https://vk.com/rabotanovokuznetsk

Работа

(DonaldBen, 15. 1. 2022 6:30)

https://vk.com/rabotanovokuznetsk

ae888

(PabloTreta, 14. 1. 2022 13:56)

https://www.openadmintools.com/en/ae888betvn.com/

릴게임

(PatrickRar, 14. 1. 2022 10:39)

https://freeseofix.com/domain/www.seegamesite.com

XEvil 5.0: nejlepší řešení proti ReCaptcha

(JaneEcolafbfbb, 14. 1. 2022 9:15)

XEvil-nejlepší nástroj captcha solver s neomezeným počtem řešení, bez omezení počtu závitů a nejvyšší přesnosti!
XEvil 5.0 podporuje více než 12.000 typů obrázků-captcha, včetně ReCaptcha, Google captcha, Yandex captcha, Microsoft captcha, Steam captcha, SolveMedia, ReCaptcha-2 a (ano!!!) Rekaptcha-3.

1.) Pružně: můžete nastavit logiku pro nestandardní captcha
2.) Snadný: stačí spustit XEvil, stiskněte 1 Tlačítko - a to bude automaticky přijímat captcha z vaší aplikace nebo skriptu
3.) Rychlý: 0,01 sekundy pro jednoduché captcha, asi 20..40 sekund pro ReCaptcha-2 a asi 5...8 sekund pro ReCaptcha-3

Můžete použít XEvil s jakýmkoli softwarem SEO/SMM, analyzátorem kontroly hesel, jakoukoli analytickou aplikací nebo jakýmkoli vlastním skriptem:
XEvil podporuje většinu známých Anti-captcha služeb API: 2Captcha, RuCaptcha.Com, AntiGate (Anti-Captcha.com), DeathByCaptcha, etc.

Máte zájem? Stačí hledat na YouTube "XEvil" pro více informací
Čtete to - pak to funguje! ;)))

P.S. Nový XEvil 6.0 vyřeší hCaptcha, FunCaptcha a ReCaptcha Enterprize

Работа

(DonaldBen, 14. 1. 2022 3:29)

https://vk.com/rabotanovokuznetsk

Severance

(blesSeak, 14. 1. 2022 1:39)


The Valentine's Day may be somewhat lonely, gloomy, and also reminder of these situations you've missed. Listed below are 10 suggestions to overcome on Valentine's blues. Find out just how exercise will assist you throughout and immediately following by swearing away the stress cutting down stress and becoming bodily.
https://easierwithpractice.com/how-much-do-online-adjunct-professors-make-per-class/

Работа

(DonaldBen, 13. 1. 2022 21:31)

https://vk.com/rabotanovokuznetsk

btc

(WillieSaibe, 13. 1. 2022 12:39)

How to Buy Bitcoin
You can buy bitcoin through exchanges and stockbrokers, or from other owners. Regardless of where you get it, consider the risks of investing in digital assets.
Buying bitcoin is often the first step that investors take into the world of cryptocurrency. And it can be an unfamiliar landscape for someone used to traditional financial products.
The value of bitcoin — the world’s first and most popular cryptocurrency — has risen from $3,237 in December 2018 to briefly acheive new record highs above $65,000 in November 2021 (see price below). Like all cryptocurrencies, bitcoin is speculative and subject to much more volatility than many tried-and-true investments, such as stocks, bonds and mutual funds.
One common rule of thumb is to invest no more than 10% of your portfolio in individual stocks or risky assets like bitcoin. If you're new to investing, find out more about how to invest money. If you do decide to buy bitcoin, there are also some technical and logistical decisions you'll have to make.
How to buy bitcoin in 4 steps
Decide where to buy bitcoin. Cryptocurrency exchanges like Coinbase and a few traditional brokers like Robinhood can get you started investing in bitcoin.Think about how to store your cryptocurrency. Are you going to keep your bitcoin in a hot wallet or a cold wallet?
Make your purchase. Figure out how much you want to invest in bitcoin.
Manage your investment. Determine your long-term plan for this asset.
https://p2pb2b.io/buy/BTC/

kavat skor outlet

(kavat skor outlet, 12. 1. 2022 0:51)


I'm amazed, I must say. Rarely do I encounter a blog that's equally educative and entertaining, and let me tell you, you've hit the nail on the head. The problem is something that too few people are speaking intelligently about. Now i'm very happy I came across this during my hunt for something regarding this. kavat skor outlet crabra.teswomango.com/map8.php

How To Get Diablo Immortal Gold Free 2022?

(belleloarp, 11. 1. 2022 20:07)

https://diablo-immortal-free-download.business.site/?m=true

https://groups.google.com/g/diablo-immortal-hack-2022-feb/c/BV2NeJ2dhMI


DIABLO IMMORTAL Eternal Orbs
DIABLO IMMORTAL free hack android
free DIABLO IMMORTAL gold
DIABLO IMMORTAL free hack updated
DIABLO IMMORTAL Hack Ios 2022
https://www.fhwa.dot.gov/reauthorization/reauexit.cfm?link=https://gbardiversity.weebly.com/contact.html
https://trailhead.salesforce.com/trailblazer-community/topics/qad?sort=LAST_MODIFIED_DATE_DESC
https://www.fhwa.dot.gov/reauthorization/reauexit.cfm?link=https://cppschool.weebly.com


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50

následující »