Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

.

Novinky.....Recenze.....Hardware.....Videa.....Download


D O W N L O A DThe Club - demo

ObrazekMěsíc a půl po konzolových verzích dostávají šanci zahrát si zajímavou akční hru The Club i PC hráči. Plná počeštěná verze hry vyjde ke konci března. Máte tedy mnoho času otestovat o co vlastně jde a rozhodnout se, zda do plné verze hry půjdete. Z recenzí si zatím hra odnáší hodnocení okolo 70%. Demo můžete stáhnout na tomto odkazu. (1.94GB)
Čeština do Oblivion - KotN

ObrazekVíce než rok po vydání prvním datadisku na oblíbeného Obliviona, je konečně vydána neoficiální čeština. Narozdíl od češtiny k základní hře, tato už není nikým sponzorovaná a proto neběží žádná časová exluzivita (proto tak pozdě). Lokalizované jsou všechny plug-iny, které se v datadisku nachází. Stahovat můžete na tomto odkazu.
  


Brány Skeldalu - volně ke stažení


ObrazekPatrně ku příležitosti vydání své nové hry Mutant se Jindřich Rohlík z Napoleon Games rozhodl vydat bezplatně na internetu svou téměř deset let starou hru Brány Skeldalu. A zatímco Mutant nedopadl dvakrát dobře, Brány Skeldalu bezpochyby patří mezi nejlepší české hry vůbec. Hru můžete stahovat na tomto odkazu. (187MB)